ירון טל - עיצוב פנים, אדריכלות, אתר תיק עבודות, איזי נסלרוד, גל שחף, עיצוב אתריםירון טל - עיצוב פנים, אדריכלות, אתר תיק עבודות, איזי נסלרוד, גל שחף, עיצוב אתריםירון טל - עיצוב פנים, אדריכלות, אתר תיק עבודותירון טל - עיצוב פנים, אדריכלות, אתר תיק עבודות, איזי נסלרוד, גל שחף, עיצוב אתריםירון טל - עיצוב פנים, אדריכלות, אתר תיק עבודות, איזי נסלרוד, גל שחף, עיצוב אתריםירון טל - עיצוב פנים, אדריכלות, אתר תיק עבודות, איזי נסלרוד, גל שחף, עיצוב אתרים

ירון טל

עיצוב אתר תיק עבודות

עיצוב אתר פורטפוליו למעצב הפנים ירון טל. האתר שומר על נקיון ומינימליזם המבליט את העושר, האקלקטיות והמגוון של הפרוייקטים שעוצבו במשרד. התמונות בגודל מלא מדגישות את החוויה והאופי שבעיצוב הייחודי לירון טל. בר ניווט מצומצם בפריטים מאפשר סריקה מהירה וקלה של האתר, ודגש על הכמות והמגוון של העבודות.
www.yarontal.com

MYS ARCHITECTS

משרד האדריכלים יסקי מור סיוון

 עיצוב אתר למשרד האדריכלים יסקי מור סיוון
עיצוב אתר חדש למשרד האדריכלים יסקי מור סיוון – משרד אדריכלים בינלאומי המתכנן פרוייקטים בישראל, באירופה, אסיה ואפריקה. הפרוייקט כלל אפיון ותכנון הממשק, עיצוב ותיכנות האתר.

Echo Design

אדריכלות ועיצוב פנים

מיתוג משרד אדריכלים צעיר ויצירתי של שריתה ורון פלד. המשרד מתמחה בתכנון אדריכלי ועיצוב פנים של בתים פרטיים, שטחי מסחר, ספא ומלונות בוטיק. העבודה כללה עיצוב לוגו, אפיון ועיצוב אתר אינטנרט הכולל פורטפוליו עשיר וכן עבודות פיסול של שריתה.

קפה איתמר

בית קפה | משתלה

מיתוג קפה איתמר - בית קפה, משתלה ומקום לאירועים במושב אורה, מעל שכונת עין כרם בירושלים.
עבודת המיתוג כללה עיצוב הלוגו החדש, פלטה צבעונית, ניהול הצילומים בבית הקפה, עיצוב אתר חדש, כרטיסי ביקור, תפריטים, כרטיסי חבר, אריזות טייק אווי, שילוט. בעיצוב האתר הושם דגש על האוירה הכפרית והקסומה במקום. הצילומים לאתר צולמו על ידי דניאל לילה, וסטיילינג של עמית פרבר.
www.cafeitamar.co.il

V&A

Vineyard Association

 עיצוב אתר כחלק ממיתוג כולל ליקב V&A. פירוט מלא על הפרוייקט ניתן למצוא בחלק המיתוג באתר.

Lynx Jet

טיסות מנהלים עסקיות וטיסות פרטיות

 LynxJet היא חברה המתאמת ומארגנת טיסות פרטיות למגוון רחב של יעדים בעולם. החברה מציעה ארגון כל הקשור בטיסה פרטית, החל מתאום המסלול, שדה הממראה והנחיתה, התאמת המטוס לצרכי הלקוח, איסוף הלקוח למטוס, שרותי אבטחה, דיילות, קייטרינג ועוד. החברה פעילה בארץ ובאירופה ופונה לקהל עסקי בעיקר. אפיון האתר התמקד בפירוט מגווןהשירותים של החברה, הצגת צי המטוסים, ודגש רב על שירותיות וזמינות. האתר בשלוש שפות.
www.lynxjet.aero

Adi's Lifestyle

הרברט סמואל | טאפאס אחד העם | יבנה מונטיפיורי

עדיס לייף סטייל מתמקדת בניהול עסקי אירוח. בבעלות החברה מלון בוטיק 'עלמה' בתל אביב, ושלוש מסעדות מובילות בניהול השף יונתן רושפלד: הרברט סמואל, טאפאס אחד העם ויבנה מונטיפיורי. האתר הוא אתר התדמית של שלוש המסעדות, אזור ודומיין נפרד לכל מסעדה, ואזור נוסף למידע על פעילות הקבוצה.
www.adislifestyle.com

הקומה הרביעית

לופט לתרבות אמנות וארועים

הקומה הרביעית היא לופט אורבני לאירועים, השייך לקבוצת נואר. הלופט רחב הידיים משקיף על נתיבי איילון, מעוצב ומרוהט בסגנון לופט ניו יורקי. המקום מקיים ארועים של חתנות, מסיבות חתונה, בר מצוות וכן ארועים עסקיים וארועי תרבות. האתר שעוצב למקום עושה שימוש בתמונות גדולות וטקסטים קצרים. הוא נותן דגש לעיצוב ולאוירה הייחודיים למקום. באתר שולב גם בלוג המתעדכן בכתבות על מוזיקה, אוכל, יין ואמנות - אג'נדות המקודמות ע"י אנשי הקומה הרביעית.
את מיתוג הקומה הרביעית עשתה מיכל סודאי.
www.4floor.co.il

 

המארג

התכנית הלאומית להערכת מצב הטבע בישראל

 המארג - התוכנית הלאומית להערכת מצב הטבע - פועל בחסות האקדמיה הלאומית הישראלית למדעים, ותפקידו ניהול מבוסס מדע של השטחים הפתוחים ומשאבי טבע בישראל.
במסגרת תהליך המיתוג לאתר [עליו מפורט בחלק המיתוג באתר שלנו] עיצבו אתר אינטנרט תדמיתי הפונה לקהל המקצועי ולקהל מתעניין בפעילות 'המארג'. האתר כולל תיאור ההפעילות, עדכונים שוטפים, שיתופי פעולה ועוד.
www.hamaarag.co.il

איריס גייר

הקליניקה לאירידולוגיה רב ממדית

 הקליניקה לאירידולוגיה רב מימדית בניהולה של איריס גייר, מתמחה באבחון רפואי ונפשי דרך גלגל העין. ע"י צילום גלגל העין ולובן העין במצלמה מיוחדת ניתן לזהות בקשתית ובנימי הדם בעיות רפואיות ומקורן. הקליניקה מציעה גם מגוון טיפולי המשך של ניקוי רעלים בשיטות שונות. במסגרת תהליך המיתוג ‫[‬המפורט בפרק המיתוג באתר‫]‬ אופיין ועוצב אתר אינטרנט לקליניקה הכולל פירוט שירותי הקליניקה‫,‬ הסברים מפורטים על איבחון בעזרת אירידולוגיה רב ממדית‫,‬ דוגמאות לאיבחוני מלות ובעיות שונות בכל אזור
בגוף‫,‬ וכן מידע על לימודי אירידולוגיה וקורסי המשך במסגרת הקליניקה‫.‬

סביבתי

אתר עם כל המידע הסביבתי על המפה

מיתוג אתר 'סביבתי' - יוזמה משותפת של אדם טבע ודין והמחלקה לגיאוגרפיה אוניברסיטת תל אביב.
האתר בא לענות על צורך בידע סביבתי ובחשיפת המצב הסביבתי בישראל, בנושאים סביבתיים המשפיעים על בריאותנו ואיכות חיינו ובחידושים חיוביים ומגמות שינויי המתרחשות בכל רגע.
הפרוייקט כלל את עיצוב הלוגו והשפה הגראפית של האתר, אפיון האזורים השונים באתר, עיצוב כל הדפים, עיצוב האייקונים לשכבות המידע השונות, ועיצוב ממשק המפה. תכנות האתר בוצע על ידי בועז ארד ופיתוח אזור המפות על ידי rastasoft

www.svivati.org

Marvalous

עיצוב אתר לחברת שיווק רשתי

עיצוב אתר לחברת השיווק הרשתי marvelous המשווקת תוספי תזונה - אומגה 3 על בסיס צמחי המופק מצמח המרווה, תוספי שמירת משקל, ויטמינים, סידן, סיסים תזונתיים ומשקה אנרגיה. האתר משמש הן את הקהל הרחב בממשק הרגיל שלו, ובאזור סגור ומוגן את קהל המפיצים.
www.marvalous.com

 

LIVING HOUSES

אדריכלים ומעצבי נוף

 עיצוב אתר, כחלק מתהליך מיתוג שלם, למשרד האדריכלים ומעצבי נוף. Living Houses הנו משרד המתמחה בתכנון אדריכלי ופיקוח על תהליך הבניה. המשרד בבעלות ענת ושי הלוי. באתר הושם דגש על העבודה המשותפת של ענת ושי, האוצרת בתוכה ניסיון רב וזוגיות רבת שנים.

KOVO2MAX

מועדון ספורט סיבולת

 עיצוב אתר למועדון ספורט סיבולת kovo2max, בניהולו של המאמן המנוסה גלעד קובו. כחלק מתהליך מיתוג כולל. האתר פונה לקהל הרחב ואף משמש כפלטפורמת מידע וניהול אימונים עבור חברי המועדון. האתר כולל אזור סגור בו מוצגת לכל מתאמן התוכנית האישית שלו. על ידי דיווח בסוף כל אימון מתעדכן המאמן בהשגי המתאמן. האתר כולל גם בלוגים, מאמרים רבים, גלריות תמונות ואזור תשלומים עבור אימונים. כתוצאה מהעבודה על המיתוג והאתר הפך גל לרץ למרחקים ארוכים.
www.kovo2max.co.il

Nati Mor

איפור מקצועי ועיצוב תסרוקות

 עיצוב אתר חדש למאפרת נתי מור. האתר מציג את מגוון שירותי האיפור המוצעים בסטודיו, סדנאות והדרכות, טיפים ללקוחות, פורטפוליו של עבודות איפור ובלוג.
www.natimor.com

חיים של אחרים

תוכנית הרדיו של ערן סבאג בגלי צה"ל

 גל מספר: בשלהי 2011, שודר בתוכנית 'חיים של אחרים' בגלי צה"ל, שבוע שלם על בוב דילן. לצערי לא יצא לי להאזין לתוכנית, אולם ידעתי שאוכל להאזין לה שוב באתר גלי צה"ל. נכנסתי לאתר וגיליתי שארכיון התוכנית, יחד עם בוב דילן הוסר מהאתר. איתרתי את ערן סבאג, בקפה הקבוע שלו, והעליתי בפניו את הרעיון של הקמת אתר ל'חיים של אחרים'. בפברואר 2013 האתר עלה לאוויר, והוא כולל את כל התכניות מהשנים האחרונות. האתר מקושר אל עמוד הפייסבוק של התוכנית. על ההפקה ואיסוף תכני האתר והעלאת התכנים עמלו במרץ ענבר מאור, שאולי מלמד, אנאל בלונדר וכמובן ערן סבאג. בתכנות תרמו ועזרו מיכל ארמן ובועז ארד.
להאזנה לתכנית השקת האתר החדש של חיים של אחרים.
www.others.co.il
 

© 2012 SLEEPWALKERS DESIGN, All Rights Reserved | Site map | aradon