אל על - Incoming

מודעות קריאטיב - תיירות נכנסת

עיצוב וכתיבת קופי לקמפיינים עבור נציגויות אל על בעולם, לעידוד תיירות לישראל. הקמפיינים פונים לקהלי יעד שונים, החל מקהילות ישראליות בעולם, תיירים נוצרים המבקשים לבקר במקומות קדושים לנצרות על זרמיה השונים, תיירות רפואית לאנשים המבקשים להגיע לטיפולים בישראל ותיירות חורף מאירופה הקרה לאילת. הקמפיינים כוללים עיצוב מודעות למגזינים שונים, כרזות, דיוור אינטרנטי ובאנרים.

V&A

Vineyard Association מיתוג תדמית אריזות

מיתוג ופיתוח תדמית עבור יקב - V&A Vineyard Association
יקב הנמצא בצפון מזרח קליפורניה, ומתמחה בהכנת יינות מכרמים הגדלים באיזורי רמות והרים.
התדמית אותה פיתחנו התמקדה בייחודיות של היקב, על ידי יצירת תוויות בצורת משולש המדמות תוואי נוף הררי,ושימוש בצלליות בעלי חיים להם זו סביבת הגידול הטבעית.
היישומים התמקדו בתוויות ליינות, מארזים לבקבוקים, אביזרים משלימים, עיצוב פנים היקב אתר אינטרנט ועוד.

המארג

התכנית הלאומית להערכת מצב הטבע בישראל

 המארג - התוכנית הלאומית להערכת מצב הטבע - פועל בחסות האקדמיה הלאומית הישראלית למדעים, ותפקידו ניהול מבוסס מדע של השטחים הפתוחים ומשאבי טבע בישראל. אסרטגיית המיתוג למארג כללה הגדרת קהלי היעד, שיתופי הפעולה ודרכי המותג לתקשר את פעילותו. בתהליך עוצבו לוגו, שפה גראפית לברושורים, מודעות, מצגות ואתר אינטרנט.

Marvalous

מיתוג חברת מרוולס המשווקת תוספי תזונה המופקים מאומגה 3 צמחי

מיתוג חברת Marvalous המשווקת תוספי תזונה באיכות גבוהה בשיווק רשתי -Multi Level Marketing. החברה מפתחת תוסף תזונה ייחודי - שמן אומגה 3 צמחי המופק מצמח המרווה [מבוסס על פיתוח של המכון הולקני], וכן מוצרי אבקות מסיסות במים לתצרוכת יומית - ויטמינים, סידן, בקרת משקל, סיבים תזונתיים ומשקה אנרגטי.

קוקה קולה

עיצוב קטלוג כוסות

עיצוב קטלוג כוסות ומארז לקטלוג עבור חברת PMG המייצרת ומשווקת כוסות זכוכית עם הבלטות והדפסות על הכוסות עבור חברת Coca Cola הבינלאומית. הקריאטיב שהנחה את העיצוב והפיתוח לקטלוג היה "OPEN HAPPINESS" שמטרתו להציג את הצד הויזואלי בצורה סוריאליסטית שתעלה חיוך על פניו של הצופה, בעוד שהצד השני של כל גלויה בקטלוג הוא מפרט של כל כוסות לפי קטגוריה יחד עם מפרט טכני. כרטיסיות הקטלוג נשמרו במארז איכותי. הפרוייקט נוהל במקביל מול החברה הטורקית ומול מטה קוקה קולה באטלנטה.

Vodka Anatevka

עיצוב תדמית ואריזות לבקבוקי וודקה

 עיצוב תדמית, בקבוקים ואריזות לוודקה Anatevka.

 

קפה איתמר

עיצוב תדמית ואתר אינטרנט

קפה איתמר הוא בית קפה היושב בחממה בריטית בלב משתלה ומקום לאירועים במושב אורה, מעל שכונת עין כרם בירושלים.
עבודת המיתוג כללה עיצוב הלוגו החדש - אשר גולם בתוכו את סך הערכים.של קפה איתמר, כבית קפה בתוך משתלה, פלטה צבעונית, ניהול הצילומים בבית הקפה, עיצוב אתר חדש, כרטיסי ביקור, תפריטים, כרטיסי חבר, אריזות טייק אווי, שילוט.

קרדיטים באתר: צילום - דניאל לילה | סטיילינג - עמית פרבר

www.cafeitamar.co.il

איריס גייר - אירידולוגיה רב ממדית

איריס גייר

הקליניקה לאירידולוגיה רב מימדית

מיתוג הקליניקה לאירידולוגיה רב ממדית של איריס גייר. אירידלוגיה רב ממדית הנה איבחון פיזי ונפשי של אדם דרך גלגל ולובן העין. ע"י צילום גלגל העין ולובן העין במצלמה מיוחדת ניתן לזהות בקשתית ובנימי הדם בעיות רפואיות ומקורן. הקליניקה מאבחנת את שורש המחלה או הבעיה ממנה סובל המטופל, ומציעה מגוון טיפולים לפתרון כגון צמחי מרפא, ניקוי רעלים טיפולי אוזון ועוד. 

 

kovo2max

מיתוג מועדון ספורט

kovo2max הוא מועדון ספורט סיבולת בתל אביב בניהולו של המאמן המנוסה גלעד קובו. המועדון מכין את חבריו לתחרויות מרתון, איש ברזל, טריאתלונים ואתגרים נוספים סביב ענפי הספורט ריצה, שחייה ורכיבה. במסגרת תהליך המיתוג הוגדרו יעדי המועדון, היתרונות שבשייכות אליו, התרומה שלו לתוצאות החברים ולחוויה המשותפת. למועדון עוצבו לוגו, חולצות, דגלים, ואתר אינטרנט המכנס בתוכו את כל תוכניות האמונים האישיות והקבוצתיות, מאמרים מקצועיים בנושאי אימון, תזונה והתמודדות עם מצבים שונים. הדגש באתר הוא סביב קהילת המועדון.

 

אלמנטו

קמפיין מצעים

עיצוב קמפיינים למודעות מכירה של אלמנטו - בית עיצוב לריהוט ייחודי בעל מראה רטרו בשילוב נגיעות מודרניות. הקמפיינים נועדו למכירת קו המצעים האיכותי החדש של אלמנטו יחד עם המיטות והשידות וקמפיין נוסף לקולקציה העונתית של קיץ 2011.
העבודה כללה קונספט קריאטיבי, סטיילינג לצילום ועיבוד הצילומים.

sleepwalkers - איזי נסלרוד | גל שחף | בניית מותג | מיתוג חברה | עיצוב תדמית ...

אל על

קיט נציגויות תדמיתי לתיירות נכנסת

עיצוב תדמית פרסומית עבור אל על, שמטרתה לקדם תיירות נכנסת לישראל בכל הנציגויות של אל על בעולם, לקדם את הנראות והייעדים הפופולאריים בישראל ולמשוך אליה תיירים מבחוץ. אל על כיחידה בלתי נפרדת - אל על היא לא רק חברת תעופה - היא ישראל. הרעיון הקריאטיבי המוביל בעיצוב הוא הצגת היעדים הנבחרים כעולם שלם, כמיקרוקוסמוס ואין דרך טובה יותר להגיע אליהם מאשר עם אל על.

© 2012 SLEEPWALKERS DESIGN, All Rights Reserved | Site map | aradon